BAYİLİKLER VERİLECEKTİR...... |
18.7
20.1
Türkçe
العربية
English

    Kurumsal


ALYA GRUP;  Batmanda Polietilen Su Deposu imalat ve pazarlama sektöründe  faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kuruluş olma ilkesiyle hareket eden 'ALYA GRUP' bu ilkeyi kuruluş kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Polietilen Su depolarımızı 300 litreden 10000 litreye kadar değişen hacimlerde üretim yapmaktayız. 


Depo imalat sektöründeki ürünlerimiz, satış sonrası hizmet ve temel değerlerimiz ile bölgemizde lider ve çevre dostu bir firma olarak güçlü, saygın ve örnek bir marka olma yolundaki hizmetlerimiz devam etmektedir. 


Batmanda su deposu imalatı bölgede ilk ve tek kuruluş olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 


VİZYONUMUZ;


Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kuruluş olma yolunda ilerlemektedir.


MİSYONUMUZ;


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kuruluş olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

    Basında Biz

Batman Alya grup Su deposu


Batman Alya grup Su deposu
MoryuM Web Tasarı